SWR-1200L2 11AC Хос зурвасын утасгүй чиглүүлэгч 1200M WiFi чиглүүлэгч
Загварын дугаар:SWR-1200L2
Брэнд:Софтел
Захиалга:1
гоу  FWiFi цагийн унтраалга
гоуЗочны WiFi болон Эцэг эхийн хяналт
гоуХоёр цөмт CPU, Хос утасгүй CPU
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Техникийн үзүүлэлтүүд
Сүлжээний програм
Менежмент
Татаж авах
01
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
2.4G + 5G
Хоёр цөмт CPU
Өргөтгөсөн 4*антенн
МУ-МИМО
Ipv6
Чипсет MT7628DAN+MT7613BEN Утасгүй холбооны стандартууд IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Санах ой/Хадгалах сан 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Интерфэйсийн LAN портууд 2×10/100Mbps Утасгүй хурд 300Mbps (2.4GHz)
Интерфэйс WAN порт 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Гадаад цахилгаан хангамж 12VDC/1.5A WiFi давтамж 2.4-2.5GHz; 5.15-5.25GHz
Өр x Д x Өндөр 180×130×26мм Утасгүй горимууд
Утасгүй чиглүүлэгч; WISP; AP
Гэрчилгээ CE, RoHS Антенн 2×2.4GHz
Товчлуур WPS/Дахин тохируулах 2×5GHz