FTTX-PT-M16 FTTH 16 цөмт шилэн оптик хандалтын терминалын хайрцаг
Загварын дугаар:  FTTX-PT-M16
Брэнд:Софтел
Захиалга:10
гоу  Хананд суурилуулсан эсвэл туйлтай
гоу  Олон FTTx сүлжээний барилгад ажиллах боломжтой
гоу Шилэн кабелийн залгах, хуваах, түгээхэд зориулсан бүх зүйл нэг дор
Бүтээгдэхүүний дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Техникийн үзүүлэлтүүд
Хэмжээ ба кабелийн аргууд
Суурилуулалтын гарын авлага
Татаж авах
01
Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Товч тайлбар
Функциональ онцлогууд
За, FTTX-PT-M16-ийн техникийн үзүүлэлтүүдийг авч үзье: Байгаль орчны шаардлага: Ажлын температур: -40°C-аас +85°C Харьцангуй чийгшил: ≤85% (+30°C) Агаар мандлын даралт: 70KPa-аас 106Kpa Үндсэн техникийн өгөгдлийн хуудас: Оруулах алдагдал: ≤0.15dB UPC буцах алдагдал: ≥50dB APC буцах алдагдал: ≥60dB Аянга цахилгаанаас хамгаалах техникийн өгөгдлийн хуудас: Газардуулгын төхөөрөмж болон хайрцагны металл эд ангийн хоорондох тусгаарлагчийн эсэргүүцэл нь 2×104MΩ/500V (DC); хэт улаан туяаны ≥2×104MΩ/500V-аас багагүй байна. Газардуулгын төхөөрөмж, хайрцагны их бие болон түүний металл эд ангийн хоорондох тэсвэрлэх хүчдэл нь 3000V (DC)/мин-ээс багагүй бөгөөд эвдрэл, гялбаа гарахгүй; U≥3000V байна.
Материал PC+ABS
Хэмжээ (A*B*C) 319.3*214*133мм
Хамгийн их багтаамж 48
Суурилуулалтын хэмжээ (Зураг 2) D*E 52*166*166мм
Хамгийн том кабелийн диаметр рүү (мм) ᴓ8~14мм
Салбарын нүхний хамгийн их хэмжээ 16 мм
Усны хамгаалалттай SC/A компьютерийн адаптерууд 16
Байгаль орчны шаардлага
Ажлын температур -40℃~+85℃
Харьцангуй чийгшил ≤85% (+30℃)
Агаар мандлын даралт 70KPa ~ 106Kpa
Оптик дагалдах хэрэгслийн үзүүлэлтүүд
Оруулах алдагдал ≤0.3dB
UPC-ийн өгөөжийн алдагдал ≥50дБ
APC-ийн өгөөжийн алдагдал ≥60дБ
Аянга тэсвэртэй техникийн үзүүлэлтүүд
Газардуулгын төхөөрөмж нь шүүгээтэй хамт тусгаарлагдсан бөгөөд тусгаарлах эсэргүүцэл нь 2MΩ/500V(DC)-ээс бага байна.
IR≥2MΩ/500V
Газардуулгын төхөөрөмж болон шүүгээний хоорондох тэсвэрлэх хүчдэл нь 3000В (DC)/мин-ээс багагүй, цооролтгүй, гялбаагүй; U≥3000В